اخبار تکنولوژی

نمایشگر لپ‌ تا‌پ‌ های جدید HP ضریب حفاظت از حریم خصوصی شما را افزایش می‌دهد

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام کار با گوشی یا لپ‌ تاپ خود از سرک کشیدن‌های دیگران به محتویات در حال نمایش بر روی نمایشگر شاکی شده باشید. بدون شک به خطر نیفتادن حریم خصوصی افراد، یکی از مقوله‌هایی است که طی سال‌های اخیر شرکت‌های تولیدکننده سخت‌ افزار و نرم‌ افزار به آن توجه ویژه‌ای داشته‌اند و جدیدترین آن‌ها را می‌توان در نمایشگر لپ‌ تا‌پ‌ های جدید اچ‌ پی مشاهده کرد که ضریب حریم خصوصی شما را افزایش می دهد.

نمایشگر لپ‌ تا‌پ‌ های جدید اچ‌ پی به فناوری منحصر به فردی تجهیز گردیده که با ایجاد یک نور پس‌زمینه محتوات را تنها به شما نشان خواهد داد و اطرافیانتان تصویر شفاف و واضحی را نخواهند دید. این قابلیت که با فشردن یک کلید هم میتوانید غیر فعالش نمایید، مسلماً ضریب حریم خصوصی افراد را افزایش داده و نگرانی از دیده شدن محتوا توسط سایرین را از بین خواهد برد.

hp-sureview-2-640x157

لازم به ذکر است که تا پیش از این نیز فیلترهای جانبی به بازار راه پیدا کرده‌اند که قابلیت مشابهی را در اختیار افراد قرار می‌دهند، با این حال این اولین باری است که اچ‌ پی‌ با همکاری ۳M پنل‌هایی را تولید کرده که تصاویر را تنها در زاویه خاصی به نمایش در خواهد آورد و چنانچه زاویه افزایش یابد خبری از محتوای باکیفیت و قابل تشخیص نیست. ناگفته نماند که فناوری Sure View در نمایشگر لپ‌ تا‌پ‌ های سری EliteBook ۱۰۴۰ و EliteBook ۸۴۰ این شرکت به کار گرفته شده که از ماه آینده به بازار عرضه خواهند شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا