اطلاعیه های وب سایت

معرفی کاربران منتخب آذر ماه انجمن تخصصی برق و الکترونیک ECA

انجمن تخصصی برق و الکترونیک ECA طبق طرحی هر ماهه فعالیت کاربران خود را با توجه به معیارها و ملاک هایی مورد بررسی و پایش قرار داده و از میان تمام کاربران عزیز کاربران فعال هر ماه را انتخاب مینماید.

معیارهای انتخاب کاربر منتخب بدین شرح است :

  • تعداد پاسخ های علمی و تجربی به سوالات مطرح شده
  • تعداد موضوعات علمی – آموزشی – تجربی ایجاد شده
  • سطح علمی موارد ارسالی در انجمن
  • مقالات آموزشی کامل شده ارسالی به ECA چه در سطح انجمن و چه در صفحه اول سایت

این طرح با هدف به چالش کشیدن و ایجاد انگیزه و همچنین هر چه صمیمی تر شدن فضای انجمن هرماه با تلاش و همکاری کاربران عزیز در حال انجام میباشد.

بسیار مفتخریم کاربران فعال آذر ماه 1396رو معرفی کنیم :

-نام کاربری baby_1

https://www.eca.ir/forums/members/baby_1.html

-سید حامد سعادتمند از تبریز با نام کاربری hamed_hmd

https://www.eca.ir/forums/members/hamed_hmd.html

تبریک ویژه به جناب سعادتمند یکی از کاربران منتخب آبان ماه که با تلاش ها و فعالیت های مستمر خود در این ماه نیز به عنوان کاربر منتخب برگزیده شدند.

چند نکته

پس از گذشت حدود سه ماه از این طرح جذاب، ماه به ماه به افراد فعال انجمن در حال اضافه شدن هست و مباحث فنی تر و زیباتری در حال بحث هستند لذا در این راستا لازم است از فعالیت های دو عزیز دیگر هم تقدیر کنیم.

تشکر ویژه میکنیم از کمک ها و راهنمایی های کاربردی جناب  مهندس علی تحیری  که نه تنها این ماه بلکه همیشه نسبت به انجمن ECA لطف داشته و تا حد امکان از هیچ راهنمایی و کمکی به سایر دوستان دریغ نمیکنندو همچنین تشکر ویژه از کاربر محترم  alidehghan288  که با ایجاد تاپیک  آموزش EmWin روی میکرو های STM32 ((قابل توجه علاقه مندان TFT LCD))  و پیگیری ها و پاسخگویی هاشون به سوالات کاربران این تاپیک مفید رو به نحو احسنت به جلو بردند و باعث شدند به یکی از تاپیک های داغ  و جذاب این ماه تبدیل شود.

در اخر ضمن تشکر از تک تک دوستان عزیز امیدواریم بتوانیم همیشه از دانسته ها و عشقتان به مجموعه بهره مند شویم تا مجموعه ECA بتواند در رسیدن به اهداف سازندگی خود مثل گذشته موفق باشد.

 

انجمن تخصصی برق و الکترونیک ECA

https://www.eca.ir/forums/thread79161.html

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا