اخبار تکنولوژی

موتور جستجوی گوگل حالا از یک مبدل RGB به Hex برخوردار است

گوگل همواره در تلاش بوده تا با افزودن ابزار گوناگون به نتایج جستجو، کاربران را از سر زدن به وبسایت های دیگر بی نیاز کند. به لطف این ابزار این روزها می توانید مستقیما از موتور جستجوی گوگل آدرس IP خود را بیابید، از اینترنت تست سرعت گرفته و واحدهای علمی را به یکدیگر تبدیل کنید.

در راستای هر چه تکمیل تر شدن این ابزار، گوگل به تازگی یک مبدل RGB به Hex را نیز به نتایج موتور جستجوی خود اضافه کرده است. RGB و Hex دو مدل رنگی هستند که از آن ها در وسائل الکترونیکی برای تشخیص رنگ ها استفاده می شود. مثلا 000000# در مدل Hex، معادل رنگ سیاه در RGB است.

برای استفاده از این ابزار جدید کافیست عبارت RGB to Hex را در فیلد جستجوی گوگل وارد کنید. با این کار یک فیلد گزینش رنگ نمایان می شود که می تواند دو مدل رنگی یاد شده را به یکدیگر تبدیل کند.

شایان ذکر است که گوگل برای هر رنگ، مقادیر RGB و Hex را به طور همزمان نمایش می دهد. به عنوان مثال با انتخاب رنگ سیاه مقادیر (0,0,0) برای RGB و 000000# برای Hex را مشاهده خواهید کرد.

اگرچه این مبدل ابزار کوچکی است، ولی مطمئنا کاربران از آن استقبال خواهند کرد. این قابلیت را می توانید هم در اپلیکیشن و هم در جستجوگر دسکتاپ گوگل تجربه نمایید.

منبع

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام از اینکه مرا در جمع خودتان پذیرفته اید متشکرم و این سایت بسیار عالیست .موفق و معید باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا