معرفی و مقایسه

کاربرد پد سیلیکونی تعمیر موبایل

مونتاژ سخت افزار و لحیم کاری مدارات الکترونیکی از جمله جذابیت های حوزه الکترونیک هستند و تعمیرات موبایل یکی از حرفه های حساس و پرطرفدار جامعه الکترونیک است.اما مطمئنا” برای این کار به ابزارهای مختلفی نیاز دارید و با چالش های مختلفی روبرو خواهید بود.

چند مورد از چالش های تعمیرکارهای موبایل شاید گم شدن پیچ های ریز بعد از باز کردن گوشی موبایل و یا سوختن میزکار چوبی خود باشند که به اشتباه با گذاشتن هویه روی میز اتفاق می‌افتد.

برای سهولت در کار تعمیرات و همچنین ایجاد نظم حین کار، بهترین پیشنهاد ما استفاده از پدهای سیلیکونی تعمیر موبایل است که در انواع مختلف و در ابعاد متغیر با امکانات متفاوت در اختیار شما علاقمندان به تعمیرات و الکترونیک قرار می‌گیرد.

پد سیلیکونی نسوز تعمیر موبایل

در این ویدیو ما با معرفی نکات برجسته یکی از چند مورد پدهای سیلیکونی تعمیر موبایل همراه شما خواهیم بود؛پدسیلیکونی نسوز، مناسب برای کار مونتاژ و یا تعمیر موبایل و یا مونتاژ بردهای الکتریکی می باشد. جنس این صفحه از سیلیکون بوده و نسوز می باشد. دارای بخش های مختلف جهت نگهداری آی سی های SMD و دیپ ، لوازم مونتاژ ، صفحه ی برد PCB یا برد موبایل و … می باشد. این پد نسوز 8 مکان مخصوص جای نگهداری پیچ و قطعات را دارد. همچنین دارای خط کش 25cm است. اندازه این پدسیلیکونی 380x210mm می‌باشد.

کاربرد پد سیلیکونی تعمیر موبایل

پدهای سیلیکونی نسوز تعمیرات در انواع مختلف با ابعاد متفاوت در فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک ECA موجود می‌باشند که نسبت به نیاز خود می‌توانید تهیه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا